A-klasa » Ciechanów - Ostrołęka | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 56, wczoraj: 84
ogółem: 1 265 676
statystyki szczegółowe
Seniorzy A klasa sezon 2014/2015
TERMINARZ SENIORÓW W ROZWINIĘCIU !
http://wasewo.blogspot.com/2014/08/terminarz-druzyny-seniorow-rozgrywek.html
Młodziki U 12 sezon 2014/2015
http://wasewo.blogspot.com/2014/08/terminarz-rozgrywek-modzikow-u-12-w.html
źródło www.wasewo.blogspot.com
Terminarz A klasy | ||||||
Kolejka 1 - 23-24 sierpnia | ||||||
Świt Baranowo | - | Bartnik Myszyniec | 24-08-2014 | 16:00 | niedziela | |
Żak Szreńsk | - | Orzeł Sypniewo | 24-08-2014 | 16:00 | niedziela | |
GKS Strzegowo | - | Gladiator Słoszewo | 24-08-2014 | 16:00 | niedziela | |
Kryształ Glinojeck | - | Gryf Kownaty Żędowe | 24-08-2014 | 16:00 | niedziela | |
PAF Płońsk | - | KS Pniewo | 24-08-2014 | 16:00 | niedziela | |
Jutrzenka Unieck | - | GKS Pokrzywnica | 24-08-2014 | 16:00 | niedziela | |
KS Wąsewo | - | GUKS Krasnosielc | 24-08-2014 | 17:00 | niedziela | |
Kolejka 2 - 30-31 sierpnia | ||||||
Bartnik Myszyniec | - | GUKS Krasnosielc | 31-08-2014 | 16:00 | niedziela | |
GKS Pokrzywnica | - | KS Wąsewo | 31-08-2014 | 16:00 | niedziela | |
KS Pniewo | - | Jutrzenka Unieck | 31-08-2014 | 16:00 | niedziela | |
Gryf Kownaty Żędowe | - | PAF Płońsk | 31-08-2014 | 16:00 | niedziela | |
Gladiator Słoszewo | - | Kryształ Glinojeck | 31-08-2014 | 16:00 | niedziela | |
Orzeł Sypniewo | - | GKS Strzegowo | 31-08-2014 | 16:00 | niedziela | |
Świt Baranowo | - | Żak Szreńsk | 31-08-2014 | 16:00 | niedziela | |
Kolejka 3 - 6-7 września | ||||||
Żak Szreńsk | - | Bartnik Myszyniec | 07-09-2014 | |||
GKS Strzegowo | - | Świt Baranowo | 07-09-2014 | |||
Kryształ Glinojeck | - | Orzeł Sypniewo | 07-09-2014 | |||
PAF Płońsk | - | Gladiator Słoszewo | 07-09-2014 | |||
Jutrzenka Unieck | - | Gryf Kownaty Żędowe | 07-09-2014 | |||
KS Wąsewo | - | KS Pniewo | 07-09-2014 | 17:00 | niedziela | |
GUKS Krasnosielc | - | GKS Pokrzywnica | 07-09-2014 | |||
Kolejka 4 - 13-14 września | ||||||
Bartnik Myszyniec | - | GKS Pokrzywnica | ||||
KS Pniewo | - | GUKS Krasnosielc | ||||
Gryf Kownaty Żędowe | - | KS Wąsewo | ||||
Gladiator Słoszewo | - | Jutrzenka Unieck | ||||
Orzeł Sypniewo | - | PAF Płońsk | ||||
Świt Baranowo | - | Kryształ Glinojeck | ||||
Żak Szreńsk | - | GKS Strzegowo | ||||
Kolejka 5 - 20-21 września | ||||||
GKS Strzegowo | - | Bartnik Myszyniec | ||||
Kryształ Glinojeck | - | Żak Szreńsk | ||||
PAF Płońsk | - | Świt Baranowo | ||||
Jutrzenka Unieck | - | Orzeł Sypniewo | ||||
KS Wąsewo | - | Gladiator Słoszewo | 21-09-2014 | 16:00 | niedziela | |
GUKS Krasnosielc | - | Gryf Kownaty Żędowe | ||||
GKS Pokrzywnica | - | KS Pniewo | ||||
Kolejka 6 - 24 września | ||||||
Bartnik Myszyniec | - | KS Pniewo | ||||
Gryf Kownaty Żędowe | - | GKS Pokrzywnica | ||||
Gladiator Słoszewo | - | GUKS Krasnosielc | ||||
Orzeł Sypniewo | - | KS Wąsewo | 24-09-2014 | 16:00 | środa | |
Świt Baranowo | - | Jutrzenka Unieck | ||||
Żak Szreńsk | - | PAF Płońsk | ||||
GKS Strzegowo | - | Kryształ Glinojeck | ||||
Kolejka 7 - 27-28 września | ||||||
Kryształ Glinojeck | - | Bartnik Myszyniec | ||||
PAF Płońsk | - | GKS Strzegowo | ||||
Jutrzenka Unieck | - | Żak Szreńsk | ||||
KS Wąsewo | - | Świt Baranowo | 28-09-2014 | 16:00 | niedziela | |
GUKS Krasnosielc | - | Orzeł Sypniewo | ||||
GKS Pokrzywnica | - | Gladiator Słoszewo | ||||
KS Pniewo | - | Gryf Kownaty Żędowe | ||||
Kolejka 8 - 4-5 października | ||||||
Bartnik Myszyniec | - | Gryf Kownaty Żędowe | ||||
Gladiator Słoszewo | - | KS Pniewo | ||||
Orzeł Sypniewo | - | GKS Pokrzywnica | ||||
Świt Baranowo | - | GUKS Krasnosielc | ||||
Żak Szreńsk | - | KS Wąsewo | ||||
GKS Strzegowo | - | Jutrzenka Unieck | ||||
Kryształ Glinojeck | - | PAF Płońsk | ||||
Kolejka 9 - 11-12 października | ||||||
PAF Płońsk | - | Bartnik Myszyniec | ||||
Jutrzenka Unieck | - | Kryształ Glinojeck | ||||
KS Wąsewo | - | GKS Strzegowo | 12-10-2014 | 15:00 | niedziela | |
GUKS Krasnosielc | - | Żak Szreńsk | ||||
GKS Pokrzywnica | - | Świt Baranowo | ||||
KS Pniewo | - | Orzeł Sypniewo | ||||
Gryf Kownaty Żędowe | - | Gladiator Słoszewo | ||||
Kolejka 10 - 18-19 października | ||||||
Bartnik Myszyniec | - | Gladiator Słoszewo | ||||
Orzeł Sypniewo | - | Gryf Kownaty Żędowe | ||||
Świt Baranowo | - | KS Pniewo | ||||
Żak Szreńsk | - | GKS Pokrzywnica | ||||
GKS Strzegowo | - | GUKS Krasnosielc | ||||
Kryształ Glinojeck | - | KS Wąsewo | ||||
PAF Płońsk | - | Jutrzenka Unieck | ||||
Kolejka 11 - 25-26 października | ||||||
Jutrzenka Unieck | - | Bartnik Myszyniec | ||||
KS Wąsewo | - | PAF Płońsk | 26-10-2014 | 14:00 | niedziela | |
GUKS Krasnosielc | - | Kryształ Glinojeck | ||||
GKS Pokrzywnica | - | GKS Strzegowo | ||||
KS Pniewo | - | Żak Szreńsk | ||||
Gryf Kownaty Żędowe | - | Świt Baranowo | ||||
Gladiator Słoszewo | - | Orzeł Sypniewo | ||||
Kolejka 12 - 29-31 października | ||||||
Bartnik Myszyniec | - | Orzeł Sypniewo | ||||
Świt Baranowo | - | Gladiator Słoszewo | ||||
Żak Szreńsk | - | Gryf Kownaty Żędowe | ||||
GKS Strzegowo | - | KS Pniewo | ||||
Kryształ Glinojeck | - | GKS Pokrzywnica | ||||
PAF Płońsk | - | GUKS Krasnosielc | ||||
Jutrzenka Unieck | - | KS Wąsewo | ||||
Kolejka 13 - 8-9 listopada | ||||||
KS Wąsewo | - | Bartnik Myszyniec | 09-11-2014 | 14:00 | niedziela | |
GUKS Krasnosielc | - | Jutrzenka Unieck | ||||
GKS Pokrzywnica | - | PAF Płońsk | ||||
KS Pniewo | - | Kryształ Glinojeck | ||||
Gryf Kownaty Żędowe | - | GKS Strzegowo | ||||
Gladiator Słoszewo | - | Żak Szreńsk | ||||
Orzeł Sypniewo | - | Świt Baranowo |
| |||||||||
Najbliższa kolejka 14 |
KS Wąsewo | 4:2 | Bartnik Myszyniec |
2018-11-11, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|